Stylový nábytek za přijatelné ceny

hnědozelená ložnice rodinného domu

Chci levně nakoupitVíce info

Poslední zákazník:

Prodej rodinného domu 140 m2, Brno Útěchov

Prodej rodinného domu ve vyhledávané lokalitě v Brně - Útěchově. Původní rekreační objekt byl postupně rekonstruován a přistavován až do současného stavu. Naposledy byla v roce 2000 opravena střecha a byly vybudovány tři nové ložnice v podkroví.

Prodej rodinného domu, 100m², Zahořany - Stanětice, ulice ...

Reality 11 Vám zprostředkují prodej rodinného domu 4+1 v obci Stanětice, část obce Zahořany v okrese Domažlice. Nemovitost se nachází na pozemku o celkové ploše 263 m2, zastavěná plocha domu 82 m2. V přízemí domu se nachází kuchyně se sporákem na tuh

Rodinné domy na prodej Strakonice - Jihočeské

Prodej rodinného domu, 190m 2, Volyně, Mistra Martina Vám zprostředkuje prodej RD s oplocenou zahrádkou ve městě Volyně v okrese Strakonice. Dům o dvou nadzemních podlažích a obytném podkroví má dvě bytové jednotky.

Prodej rodinného domu 150 m², pozemek 702 m², Ke Studánce ...

Prodej rodinného domu 150 m², pozemek 702 m² Ke Studánce, Kralupy nad Vltavou - Minice Panorama 6990000 6 990 000 Kč C Úsporná Naše společnost Vám zprostředkuje prodej 1. patrového rodinného domu v klidné městské části Kralup nad Vlt. v Minicích.

Rodinné domy na prodej, Jičínsko

Prodej rodinného domu s garáží, zahradním zděným domkem, pergolou a zastřešeným sezením. Dům je umístěn v okrajové velmi klidné části města Jičín - Robousy. Dům postaven v roce 2004, velmi dobře udržovaný bez nutných investic.

Rodinný dům Complex | Energy-Domy

Celková cena domu. Celkové náklady stavby rodinného domu uvedené v katalogovém listu jsou vypočteny pro variantu s výstavbou hrubé stavby jednou společností a následným zadáváním dokončovacích prací jednotlivým řemeslníkům a firmám (což je nejekonomi

Stavba Domu– Nejlepší stavební portál

Inovujete domácnost a ráda byste si vybrala elegantní kusový koberec do obývacího pokoje? Moderní kusové koberce objevíte na e-shopu společnosti Vopi. Moderní kusové koberce od Vopi V nabídkovém katalogu naleznete kusové koberce, které zkrášlí extrav

Pronájem rodinného domu, ubytování Červená Voda Orlické ...

Pronájem rodinného domu: ubytování Červená Voda v Orlických horách. Rekreační dům k pronájmu: kapacita 2 až 12 osob - 3 ložnice. Provoz: léto, zima, víkendové pobyty, Vánoce, Silvestr.

Rodinné domy, Reality měšec

Vám zprostředkuje exkluzivně prodej rohového rodinného domu v klidné části města Lanžhot. Dům byl postaven v roce 1904 a dispozičně řešen jako 3+1, je zde nutná kompletní rekonstrukce s možností výstavby podkroví (nebo přístavby na dvork

Prodano - Prodej rodinného domu, Mikulovice - Home | Facebook

Nabízíme prodej rodinného domu 5+kk Mikulovice. Dům s užitnou plochou 278 m2, s dvěma garážemi (možnost parkování na pozemku pro další dvě auta). Má okrasnou i plodící zahradu se zavlažováním trávníku, venkovní posezení.